Kim jesteśmy

Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na to, kim jesteś, dokąd zmierzasz i co ma oznaczać prawdziwa męskość, to dotarłeś na portal stworzONy specjalnie dla Ciebie.

StworzONy to miejsce, w którym znajdziesz ważne i ciekawe treści, które mają prawdziwie ubogacić Twoje życie. Na StworzONym poczytasz o wierze, stylu życia, nauce, kulturze, a także znajdziesz tu interesujące wywiady z osobami, które zainspirują Cię do zmiany na lepsze.

Przestrzeń StworzONego realizujemy z pasji, ale przede wszystkim z wewnętrznego poczucia obowiązku – wspaniałego obowiązku przekazywania dobra i inspirowania każdego mężczyzny i chłopaka do zmiany w najlepszą wersję siebie, do której został stworzONy.

Piotr Ziemecki – Wydawca Grupy Siejmy, Redaktor Naczelny StworzONego

StworzONy powstał dla każdego chłopaka, który poszukuje drogi do stania się mężczyzną, ale także dla każdego mężczyzny, który gdzieś tą męskość zagubił albo chcę ją umacniać. Możemy siedzieć z założonymi rękoma i narzekać na wszechobecny kryzys męskości… ale możemy też wziąć się do roboty i zacząć zmieniać na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. Przywróćmy właściwe rozumienie męskości i wspólnie formujmy się ku lepszemu. Dzięki, że tu zawitałeś – zostań na dłużej!

Powróć do STRONY GŁÓWNEJ